DOMŮ menu

Karavany a obytná auta - telegraficky

Krátké zprávy a novinky ze světa karavanů, obytných přívěsů a caravaningu obecně. K těm nejčastějším patří zprávy o nově vznikajících půjčovnách a nové možnosti, jak si půjčit karavan nejen na Oktoberfest, hudební festivaly, ale, a to především, za účelem testování a srovnání vozů, které jsou v hledáčku budoucích majitelů. I proto je v sekci "půjčovny" občas uveden typ vozu, který je k zapůjčení. Ne každý věří publikovaným testům a jejich nezávislosti. Koneckonců, většina z testovaných vozů pochází od někoho, kdo si v průběhu roku zaplatil v časopise nebo na webu jednu nebo, a to je daleko častější, několik reklamních ploch. Jak pravděpodobné je, že testovaný vůz přistavený do testu "váženým zákazníkem" poté sklidí alespoň nějakou kritiku, zvlášť, když recenzent v něm stráví zdarma 3 týdny dovolené?

kratke zpravy telegraficky ze sveta karavanu

Luxusní karavany a obytná auta i z bazaru

Ať už si pod pojmem luxusní představujete cokoliv, prakticky a vzhledově nádherná obytná auta najdete i v bazaru. Jedním z těch, kteří nabízejí více značek je Hykro. Každý měsíc se objeví několik dalších zajímavých nabídek z řady těch, které by jejich výrobci rádi viděli s označením luxusni nebo jej tak rovnou označují.

Volkswagen California dostane většího brášku - VW GRAND California

Ikonický a úspěšný Volkswagen VW California bude mít od výstavy Caravan Salon v Dusseldorfu (přelom srpna a září 2018) většího brášku. Od původní vize pracující s prodlouženou vrchní nástavbou v zadní části vozu Volswagen upustilo. V Dusseldorfu tak představí klasický koncept se zvýšenou střešní nástavbou na bázi VW Crafter, který bude v prodeji od jara 2019. Vize Volkswagen California XXL bude na výstavě představena také a to v rámci řady T6, který oslaví 30 narozeniny. Všechno nejlepší!

Luxusní obytná auta Concorde pro rok 2018

Concorde doplňuje nabídku 2 novými přírůstky do nabídky flotily luxusních obytných aut. Pro rok 2018 připravil inovovaný integrovaný Carver 791 a úplně nový Centurion 1160 s křesly Pullmann pro řidiče i spolujezdce. Detaily, bližší informace a ceník včětně variant výbavy najdete na Blue Rent.

Test obytného vozu Volkswagen California

Obytná varianta nové generace (T6) VW Trasporter VW California v testu uspěla. Legenda je zpět a podle zájmu zákazníků soudě, úspěšně. Uvidíme jak budou vypadat skutečné prodeje, nasazená cena odpovídá pozici "legendy" a je více než "optimistická".

Krátké zprávy -půjčovna obytných vozů Burstner, Knaus, TEC - Plzeň

Nové místo s nabídkou karavanů a obytných vozů k zapůjčení Burstner v okolí Plzně - RENT CARAVAN - Plzeň - TEC, Knaus.

Půjčovna obytných vozů a karavanů P.L.A., Praha - Zličín

Nová provozovna s nabídkou italských karavanů PLA k zapůjčení, k mání v Praze 5, Zličín - Europecampers.

Půjčovna obytných aut Laika a Roller v Praze Jinočanech

Nová půjčovna karavanů v Praze - Jinočanech. Půjčit si můžete luxusní obytné auto Laika, ale i dostupný Roller.

Cestovinky.cz - ze světa cestování a dovolených

Na Maledivy si karavanem nezajedete, ale kdyby na to náhodou došlo, budete vědět, které resorty na Maledivách patří k těm NEJ

Linkovník