DOMU menu

Vítěz testu o nejlepší karavan | obytné auto - ankety v jednotlivých třídách

Časopisy a weby o karavaningu zveřejňující výsledky / vítěze testu o nejlepší karavan nebo obytné auto roku, vlastní testy, recenze a výsledky anket o nejlepší obytné auto | karavan ve vybrané třídě. Důvodem pro zpracování přehledu bylo rozšíření možnosti dohledat informace z probíhajících nebo ukončených testů a to pro účely porovnávání. Na počátku byla otázka, zda je opravdu pravděpodobné, aby jeden nebo dva výrobci pravidelně rok co rok po celá léta získávali téměř absolutní hodnocení, zatímco jiní produkující nebo specializující se pouze na testovanou třídu se do testu vůbec nedostali nebo získali nižší hodnocení. Analýza výsledku hledání byla více než zajímavá, ale jednoznačnou odpověď nepřinesla se snad jedinou výjimkou - výrobci, kteří pravidelně a dlouhodobě v daném médiu (magazín, časopis nebo webové stránky) inzerovali, měli také více prostoru nejen v testech, ale i komentářích redaktorů. Je to náhoda? Tady se budete muset rozhodnout sami .. Hodně štěstí a zábavy například při překladech výsledků zahraničních testů pomocí Google Translate - některé překlady a přeložené termíny jsou nejen bizarní, ale i velmi zábavné

Vítěz testu v časopisech o karavanech a caravaningu

Název Země Link Jazyk
Caravan Magazine ČR YACHT S.R.O. CZ
Camping, Cars & Caravans ČR ČESKÁ OBDOBA (kopie) ZAHRANIČNÍCH MAGAZÍNŮ CZ
Caravaning Německo NĚMECKÝ MAGAZÍN O KARAVANINGU DE
Camping, Cars & Caravans Německo NĚMECKÝ MAGAZÍN O SVĚTĚ NA KOLECH DE
Camping, Caravaning Mag Francie FRANCOUZSKÁ KARAVAŇÁCKÁ VŠEHOCHUŤ NA ÚROVNI FR
La Loi - CampingCar-Magazine Francie FRANCOUZSKÝ INFORMAČNÍ LEADER FR
Wohnmobil & Caravan Švýcarsko ŠVÝCAŘÍ A JEJICH DOMOVSKÁ STRÁNKA O KARAVANINGU DE, FR
CARAWORLD.AT Rakousko RAKOUSKÁ VERZE SVĚTA KARAVANŮ DE
Mobil TOTAL Německo NĚMECKÝ MAGAZÍN, KTERÝ OSLAVUJE 25 LET DE
Camper Online Itálie JEDEN TEST ZA DRUHÝM V ITALSKÉ VERZI IT

Vítěz testu o nejlepší karavan - weby o karavanech s anketami "Karavan roku" | "Obytné auto roku"

Tady opatrně, nejlepším zdrojem podobných informací jsou dlouhodobě existující diskuzní fóra s příspěvky prověřených uživatelů. O jejich zanícenosti a loajalitě vůči jejich vlastní značce si uděláte názor snadno. Proto pak můžete jejich výroky a tvrzení "poupravit" tak, aby přinesly objektivnější závěry a informace pro vaše nákupní rozhodnutí. Obytnák není levná záležitost a to ani v případě nákupu z bazaru, proto se vyplatí nějaký ten čas nad online informacemi strávit. Vždyť jde přece o vaše peníze a o vaši pohodu na dlouhých cestách. Vítěz testu, je jen jeden, to jest jen ten váš.

BazarZeměFirmaMěsto
CaravanFinder.co.uk Británie VYHLEDÁVAČ KARAVANŮ en
Caravantalk.co.uk Británie "POKEC" O KARAVANECH en
PracticalCaravan.co.uk Británie NÁKUPNÍ RÁDCE PRO OBYTŇÁKY en

Finance a půjčky pro nákup vašeho vítěze

Pokud nemáte v baťůžku nakupeno dostatek papírků a několik málo jich ještě chybí, mrkněte na stránky, které se zabývají prověřenými nebankovními půjčkami s přijatelnými úrokovými podmínkami, nebo, pokud chybí opravdu jen pár tisíc, pak na stránky, kde každá jedna z na nich uvedených je opravdu rychlá půjčka s převodem ihned na účet.