DOMŮ menu

Katalogy karavanů a obytných aut

Katalogy karavanů staršího i novějšího data podle značky, řady / typu a roku ve formátu PDF (Adobe Reader). Sada katalogů, specifikací a přehledů výbav často hledaných oblíbených karavanů na jedné jediné stránce jako vedlejší důsledek dlouhodobého pátrání po starším, ale spolehlivém bydlíku za rozumnou cenu pro partu nadšenců do karavaningu .. a půjčky na auto, kdyby na to došlo. (p.s. u can say TU below).

I staré katalogy se někomu mohou hodit

Proč vyhazovat nebo mazat soubory staršího data a poté, po nějakém čase, je pracně dohledávat na Internetu až člověku dojde, že je vlastně bude potřebovat? Takhle nějak jsme se ptali i my, když nám padnul do oka bazarový bydlík za rozumnou cenu, který u inzerátu neměl přiložený průvodní soubor se specifikacemi. Proto jsme alespoň některé získané a dohledané podklady se specifikacemi ve formátu PDF soustředili na jediné místo tak, aby byly k dispozici i komukoliv dalšímu, kdo je hledá nebo o ně má zájem. Pokud se podaří dohledat starší CD se zálohami souborů, přibude tu pár (desítek) dalších z daleko širšího výběru nejen značek, ale i typů a rozměrů.

Pokud máte na svém počítači PDFko se specifikacemi, cenami a přehledem výbavy svého karavanu a jste ochotni ho dát k dispozici všem, kdo mají zájem, zašlete jej jako přílohu emailu (na stránce s kontakty) a my ho na této stránce zveřejníme. Snad se nám tak podaří dát dohromady trochu atraktivnější a úplnější sadu informací o obytných vozech z nedávné minulosti ať už pro účely informativní nebo k jejich aktivní využití při prodeji

katalogy karavanů ke stažení
ZnačkaRokTypJazykStáhnout
ADRIA 2012 Komplet katalog ADRIA 2012 DE PDF
DETHLEFFS 2014 Obytné vozy a karavany 2014 EN PDF
HOBBY 2013 Řada karavanů HOBBY 2013 EN PDF
HYMER 2014 Kompletní řada karavanů Hymer 2014 EN PDF
HYMER Compact 2014 Katalogový list 2014 Hymer COMPACT EN PDF
HYMER Eriba 2014 Karavany Hymer ERIBA 2014 EN PDF
HYMER Compact 2013 Specifikace Hymer Compact 2013 EN PDF
HYMER Eriba 2006 Řada karavanů Eriba Hymer 2006 EN PDF

Katalogy karavanů | BEZ REKLAMY

Pokud se na Vám na této stránce zobrazuje reklama, není to naší vinou. Všechny reklamní skripty byly (v samém počátku) odmazány. Na druhou stranu je potřeba uvést, že využíváme služeb hostingu zdarma .. a ten z něčeho živ být musí. Možná by stálo za to jim kliknutím poděkovat (obzvláště v případě, že jste našli to, co jste hledali). Díky za návštěvy, trpělivost a pochopení. Nové, rychlejší, stránky právě připravujeme, snad budou hotové ještě do konce roku 2019.

Pokud máte k dispozici (to jest na Vašem počítači, tabletu nebo mobilu) starší katalogové listy, specifikace nebo seznam výbav starších obytných vozů, dejte vědět nebo, případně, jej rovnou zašlete na náš email. Může se stát, že někomu pomohou. Pokud nás to samé udělá víc, je možné, že tu v budoucnosti najdete to, co právě budete potřebovat nebo hledat. Předem díky.

Linkovník