wz

Karavany - inzerce prodeje zdarma

Jednoduchý a stručný přehled / seznam kdysi často využívaných inzertních webů pro prodej ojetých obytných aut a karavánků. Informace o tom, zda, jak a kde a za kolik můžete zvěřejnit svůj vlastní inzerát najdete v posledním sloupci tabulky. Podle posledního sloupce lze třídit, stejně jako podle těch předchozích.

K uvedeným inzertním serverům - jde jen a pouze o ty, které jsme používali v době hledání spolehlivého obytného vozítka za (pro nás) přijatelné peníze v době, kdy jsme jako parta mladých lidi (tenkrát) plných energie jezdili po Evropě po různých akcích a destinacích (například boulderingové oblasti ve Francii, windsurfing v Itálii a Chorvatsku, kiting v Čechách, OktorberFest a podobně). Seznam si v žádném případě nedělá ani ty nejmenší ambice být úplný, vypovídající nebo reprezentativní. Prostě takový náš seznámek na takové to domácí hledání ..
Název Země Link Zdarma
Mobile.de Německo MOBILE.DE poplatek
Aukro.cz ČR AUKRO poplatek
Annonce.cz ČR ANNONCE ZDARMA
iBazar.cz ČR iBAZAR ZDARMA
Autobazos.cz ČR AUTOBAZOŠ ZDARMA
Bazar.cz ČR MYBAZAR ZDARMA
MyBazar.cz ČR BAZAR ZDARMA
Top-Bazar.cz ČR TOP-BAZAR ZDARMA
KaravanyBazar.cz ČR KARAVANYBAZAR ZDARMA
BrzyVozy.cz ČR BRZYVOZY.CZ ZDARMA


Inzerce prodeje obytňáku ZDARMA - ".. prodám karavan":

Počet podobných serverů a míst, kde lze upozornit na prodej, neustále roste. Pokud chcete, zašlete přehled vašich oblíbených míst, pokud tu ještě nejsou uvedeny, rádi je do tabulky přidáme. Třeba jednou vznikne něco, co bude mít smysl i pro další zájemce o koupi.