DOMU menu

Karavany - inzerce prodeje zdarma

Jednoduchý a stručný přehled / seznam kdysi často využívané inzerce pro prodej obytných aut a karavanů. Informace o tom, zda, jak, kde a za kolik můžete zveřejnit svůj vlastní inzerát najdete v posledním sloupci tabulky. Podle posledního sloupce lze třídit, stejně jako podle těch předchozích.

K uvedeným inzertním serverům - jde jen a pouze o ty, které jsme používali v době hledání spolehlivého obytného vozítka za (pro nás) přijatelné peníze v době, kdy jsme jako parta mladých lidi tenkrát plných energie jezdili po Evropě po různých akcích a destinacích (například boulderingové oblasti ve Francii, windsurfing v Itálii a Chorvatsku, kiting v Čechách, OktorberFest a podobně). Níže zveřejněný seznam si v žádném případě nedělá ani ty nejmenší ambice být úplný, vypovídající nebo reprezentativní. Prostě takový náš seznámek na takové to domácí klikání a hledání ..

Přehled inzerce zdarma pro karavany a obytná auta

NázevZeměLinkZdarma
Mobile.de Německo MOBILE.DE poplatek
Aukro.cz ČR AUKRO poplatek
Annonce.cz ČR ANNONCE ZDARMA
iBazar.cz ČR iBAZAR ZDARMA
Autobazos.cz ČR AUTOBAZOŠ ZDARMA
Bazar.cz ČR MYBAZAR ZDARMA
MyBazar.cz ČR BAZAR ZDARMA
Top-Bazar.cz ČR TOP-BAZAR ZDARMA
KaravanyBazar.cz ČR KARAVANYBAZAR ZDARMA
BrzyVozy.cz ČR BRZYVOZY.CZ ZDARMA

Inzerce prodeje obytňáku ZDARMA a lá "prodám karavan"

Počet podobných serverů a míst, kde lze upozornit na prodej nebo dohledat, co je právě k mání, neustále roste. Pokud víte o místě / serveru / webovkách, které za to stojí, zašlete přehled vašich oblíbených míst (pokud tu ještě nejsou uvedeny). Rádi je do tabulky přidáme. Třeba jednou vznikne něco, co bude mít smysl a pomůže dalším zájemcům o koupi / prodej.