wz

Karavany bazar | bazary

Jednoduchý přehled nejznámějších bazarů s rozumnou nabídkou a cenou, kde lze v České republice koupit nový (bazarový) karavan nebo prodat svůj starý. Přehled bazarů lze třídit podle města a názvu prodejce.

KARAVANY BAZAR | OBYTNÉ AUTO Z BAZARU VČETNĚ ZÁRUKY

Pořídit ojetý bazarový karavan či obytňák lze i z bazaru. Většina prodejců nabízí se zárukou tzv. výstavní modely, jejichž cena po ukončení výstavy (např. Caravaning Brno nebo ForCaravan) klesne i o pár set tisíc korun. O výstavách a výstavních slevách ale řeč nejde. Mluvíme o zánovních obytňácích dovezených většinou z Anglie, na které prodejce nabízí 6 měsíců záruku. Proč právě Anglie? Anglie je zemí s nejvyšším počtem obytňáků na jednoho obyvatele. S prodejem a konkurencí na trhu souvisí i konkurenční boj prodejců a výrobců na daném trhu a výbava vozu, která jde ve srovnání se zbytkem Evropy nesrovnatelně dále. Pokud Vám jde právě o záruku a navíc i cenu a výbavu, poohlédněte se po bazarových nabídkách firmy Burimex.

Karavany bazar prodej a půjčovna

Přehledy prodejců, značek, půjčoven atd. nemají za účel být úplné, vyčerpávající, daleko spíše plní úlohu informativního seznamu vytipovaných míst. Vznikaly jako poznámkový blok v době, kdy parta lidí cestujících po Evropě hledala zdroje a místa, kde zakoupit vůz, který nezruinuje rozpočet a bude mít šanci pár let spolehlivě sloužit. Díky za pochopení

 

Bazar Země Firma Město
AUTAMET.CZ - INZERCE CZ Orbanex s.r.o. Praha
AUKRO CZ ALLEGRO GROUP CZ s.r.o. Praha
BAZAR.AT AT bazar ojetých vozů v Rakousku Rakousko
BAZAR BURIMEX CZ BURIMEX Beroun, Trubín u Berouna
CARAVANCAR CZ CARAVANCAR Břeclav
DETHLEFFS CZ C & S s.r.o. Lovosice
FENDT CZ MOBIDO S.R.O. Praha
HV CARAVANS CZ HV CARAVANS Mariánské lázně
HYKRO (Carado, Knaus, Weinsberg) CZ HYKRO Praha 5 - Řeporyje
KARAVANY LIBEREC CZ KARAVANY LIBEREC Liberec
MOBILE.DE DE MOBILE.DE celé Německo
SBAZAR CZ Seznam Praha
BAILEY - JAMES COOK CZ James Cook Brno
TRUCK1 - OJETÉ OBYTNÉ VOZY CZ Truck1.cz ?, internet

 

PŘEHLED BAZARŮ, KDE LZE ZAKOUPIT OBYTNÝ VŮZ NEBO KARAVAN

Obsáhlejší přehled míst, kde lze za rozumnou cenu zakoupit zánovní mobilní bydlení na stránce se seznamem značek a prodejců. Každý záznam / položka obsahuje i poznámku, zda prodejce, resp. značka, má i svůj značkový karavany bazar, nebo přesněji, zda prodejce nabízí fyzický prodej ojetých vozů nebo alespoň její online / inzertní verzi.