wz
DOMŮ menu

Karavany bazar | bazary

Jednoduchý přehled známých i méně známých bazarů s rozumnou nabídkou a cenou ANEB kde lze v České republice koupit nový (bazarový) karavan nebo prodat svůj starý. Přehled bazarů lze třídit podle města a názvu prodejce.

Karavan nebo obytné auto z bazaru, někdy včetně záruky

Pořízení ojetého karavanu či obytňáku z expozice, výstavy nebo bazaru: většina prodejců nabízí se zárukou tzv. výstavní modely, jejichž cena po ukončení výstavy (např. Caravaning Brno nebo ForCaravan) klesne i o pár set tisíc korun. Řeč jde nejen o výstavách a výstavních slevách. Mluvíme i o zánovních obytňácích dovezených většinou z Anglie, na které prodejce nabízí 6 měsíců záruku. Proč právě Anglie? Anglie je zemí s nejvyšším počtem obytných vozů na jednoho obyvatele. S vysokým prodejem a extrémní konkurencí na trhu souvisí i boj prodejců a výrobců o zákazníka na daném trhu a současně i výbava vozu, která jde ve srovnání se zbytkem Evropy nesrovnatelně dále. Pokud Vám jde právě o záruku a navíc i cenu a výbavu, poohlédněte se po bazarových nabídkách firmy Burimex.

Bazar karavanů u prodejce včetně půjčoven

Přehledy prodejců, značek, půjčoven atd. si NEKLADOU ZA CÍL být úplné nebo vyčerpávající. Plní úlohu poznámkového bloku s informativním seznamem subjektivně vytipovaných míst. Vznikaly jako poznámky ve formátu HTML v době, kdy parta lidí cestujících po Evropě hledala zdroje a místa, kde zakoupit vůz, který nezruinuje rozpočet a bude mít šanci pár let sloužit s rozumnou spolehlivostí. Díky za pochopení

Bazar Země Firma Město
AUTAMET.CZ - INZERCE CZ Orbanex s.r.o. Praha
AUKRO CZ ALLEGRO GROUP CZ s.r.o. Praha
BAZAR.AT AT bazar ojetých vozů v Rakousku Rakousko
BAZAR BURIMEX CZ BURIMEX Beroun, Trubín u Berouna
CARAVANCAR CZ CARAVANCAR Břeclav
DETHLEFFS CZ C & S s.r.o. Lovosice
FENDT CZ MOBIDO S.R.O. Praha
HV CARAVANS CZ HV CARAVANS Mariánské lázně
HYKRO (Carado, Knaus, Weinsberg) CZ HYKRO Praha 5 - Řeporyje
KARAVANY LIBEREC CZ KARAVANY LIBEREC Liberec
MOBILE.DE DE MOBILE.DE celé Německo
SBAZAR CZ Seznam Praha
BAILEY - JAMES COOK CZ James Cook Brno
TRUCK1 - OJETÉ OBYTNÉ VOZY CZ Truck1.cz ?, internet

Financování nákupu auta / karavanu

Peníze na nákup si řeší každý sám. Co člověk, to unikátní řešení. Často část peněz pochází z prodeje starého vozu nebo prodeje čehokoliv, co ve srovnání s obytňákem nemělo potřebnou prioritu pro méně i více vzdálenou budoucnost ve srovnání s plánovanými výdaji na již téměř "jisté akce" jako jsou dovolená, výlet a pár víkendů s přáteli na místech, kde se Vám prostě ubytování řešit nechce.

Hledání bazarů podle značek je také možný, ale budete muset zavítat na titulní stránku staršího data "výroby", kde je kromě značky a prodejce uvedena i informace, zda prodejce doplnil nabídku i o bazárek - řada lidí přijde a vezme nový obytňák proti tomu starému

Kdyby na to přece jen došlo (a buďte si jistí, že dojde) a byly potřeba další finanční zdroje s tím, že už víte, že banka nepůjčí, je možné sehnat pár chybějících desítek tisíc na stránkách s půjčkami. A to překvapivě za podmínek, které s těmi bankovními soutěžit mohou nejen úroky, ale i celkovými podmínkami a především rychlostí. Případný vyšší úrok lze vykompenzovat příležitostí k výhodnému nákupu a následným rychlým prodejem se ziskem, který by díky nedostatku peněz bez půjčky nenavrátně zmizel.

Linkovník